preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Raspored informacija

    TERMINI UČITELJA, VJEROUČITELJA, PEDAGOGA, PSIHOLOGA I RAVNATELJA ZA RAZGOVOR S RODITELJIMA

 

UČITELJ

 

PRIJE PODNE

 

 

 

POSLIJE PODNE

 

 

 

 

DAN

 

VRIJEME

 

(OD __ DO ____ SATI)

Vesna Šuster

Utorak

10:00-10:45

Prvi ponedjeljak u mjesecu: 16:00-16:45

Đurđica Gjajić

Utorak

10:55-11:40

Prvi ponedjeljak u mjesecu: 16:00-16:45

Pile Aščić

Četvrtak

10:40-11:25

Četvrtak

13:15-14:00

Margareta Šarić

Srijeda

11:25-12:10

Utorak

13:20-14:05

Igor Tomljanović

Ponedjeljak

9:05-9:50

Prvi ponedjeljak u mjesecu: 16:00-16:45

Božena Šojat

Srijeda

10:00-10:45

Prvi ponedjeljak u mjesecu: 16:00-16:45

Jela Mjertan

Četvrtak

10:00-10:45

Prva srijeda u mjesecu: 16:00-16:45

Ivana Svjetličić

Utorak

12:15-13:00

Zadnja srijeda u mjesecu: 16:00-16:45

Ivana Kuna Raguž

Ponedjeljak

11:45-12:30

Zadnja srijeda u mjesecu: 15:15-16:00

Marijana Benić

Ponedjeljak

11:45-12:30

Prva srijeda u mjesecu: 16:00-16:45

Marina Kovačević Andrišek

Četvrtak

10:00-10:45

Prva srijeda u mjesecu: 15:15-16:00

Sanja Mišić

Utorak

13:20-14:00

 

Marta Gašparić

Utorak

10:00-10:45

Prva srijeda u mjesecu: 15:15-16:00

Antonia Jagodić

Ponedjeljak

10:55-11:40

 

Dubravko Jakobović

Četvrtak

9:05-9:50

Prvi petak u mjesecu:15:30-16:15

Drago Kifer

Utorak

12:35-13:20

 

Ljubica Matijević Devčić

Utorak

10:00-10:45

Druga srijeda u mjesecu: 16:15-17:00

Ivana Novak Kamenčak

Utorak

9:05-9:50

Zadnji ponedjeljak u mjesecu: 16:15-17:00

Ivana Škrabal

Ponedjeljak

10:55-11:40

Prva srijeda u mjesecu: 16:00-16:45

Marijana Matijević Pejić

Utorak

11:45-12:30

Prva srijeda u mjesecu: 15:15-16:00

Josip Radotić

Utorak

13:25-14:10 i svaki drugi termin prema dogovoru

Marija Jukić

Četvrtak

9:05-9:50

Prva srijeda u mjesecu: 17:00-18:00

Dina Šojat

Srijeda

12:35-13:20

Prva srijeda u mjesecu: 15:15-16:00

Neda Krička

Srijeda

11:45-12:30

Prvi utorak u mjesecu: 15:30-16:30

Katarina Paulić

Petak

10:55-11:40

Prvi ponedjeljak u mjesecu: 16:00

Ivana Šulc

Srijeda

9:05-9:55

Prvi utorak u mjesecu: 16:00-16:45

Ravnatelj

Ponedjeljak

9:00-945

Prema dogovoru

Pedagoginja

Ponedjeljak

9:00-945

Prema dogovoru

Psihologinja

Ponedjeljak

9:00-945

Prema dogovoru

Petar Jurković

Četvrtak

10:55-11:40

 

Sebastijan Galijot

Ponedjeljak: 13:35-14:35 (prema dogovoru)

Kristinka Gašparić

Srijeda

10:45-11:30

Druga srijeda u mjesecu: 17:00-17:45

Marijana Andrišek

Četvrtak

8:45-9:30

Zadnji ponedjeljak u mjesecu: 16:00-16:45

Valentina Hrvat

Srijeda

10:40-11:25

 

Slavica Filipović

Petak

9:00-9:45

Prvi petak u mjesecu: 16:00-16:45

Jelena Dejanović

Ponedjeljak

11:45-12:30

Prvi ponedjeljak u mjesecu: 15:00-15:45

  :: opširnije :: 


objavio: Boško Obradović  datum: 17. 10. 2019. 09:35
» Arhiva naših vijesti    
 


 


Tražilica



Korisni linkovi

Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404




preskoči na navigaciju