Višednevni izlet u Zadar

Na višednevni izlet Zadar – Brodarica – NP Kornati – Šibenik – Knin krenuli smo u 6:00 h. Polazak je bio ispred matične škole. Putovali smo autobusom prijevoznika Arriva. Ukupno je sudjelovalo 43 učenika 8. razreda, razrednice 8.a i 8.b Tena Marković i Marijana Matijević Pejić, te učitelj pratitelj Dubravko Jakobović.

Nakon upoznavanja s vodičem Ivanom Ivanikom krenuli smo prema gradu Zadru. Obilazak grada i njegovih znamenitosti prema planu i programu izleta bio je uz pratnju licenciranog vodiča.

Nakon obilaska znamenitosti krenuli smo prema hostelu u Brodarici. Učenici su se smjestili te su krenuli na kupanje. Navečer je slijedio odmor uz animatora i brojne igre.

Sljedeće jutro u 8.00 krenuli smo prema Murteru gdje smo se ukrcali na brod – posjet NP Kornati.

Treći dan obišli smo grad Šibenik te njegove znamenitosti uz pratnju licencirane voditeljice Sandre. Povratkom u hostel učenici su bili slobodni te su vrijeme provodili na plaži i bazenu, a navečer je slijedila animacija.

Četvrti dan bila je odjava iz hostela te smo krenuli u grad Knin gdje smo posjetili tvrđu. Krenuo je povratak prema Škola.

Povratak je bio u 20.30 sati.

Svi su učenici kroz razgovor iskazali zadovoljstvo i radost posjetom Dalmaciji. Cjelokupan izlet i organizacija prema njihovom mišljenju bili su izvrsni, a i oni sami svi skupa bili su divni putnici posjetitelji i prijatelji jedni drugima na putovanju.

Razrednice: Tena Marković i Marijana Matijević Pejić

učitelj pratitelj: Dubravko Jakobović

Fotografije s izleta možete pogledati u našoj foto galeriji.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 17. 9. 2021.

« Svibanj 2024 »