"Drvo želja"

Jedna od aktivnosti projekta Eko centra Latinovac „Volonterska karavana“ bila je „Drvo želja“. Učenici su pisali na papir svoje želje o tome kako vide ili žele vidjeti budućnost. Papir su mogli samo presaviti, načiniti origami ili nešto drugo, prema vlastitoj želji. Svaki učenik je odlučio hoće li njegov rad biti anoniman ili ne.

Učeničke želje dostavljene su u Eko centar Latinovac gdje su volonteri od učeničkih radova načinili „Drvo želja“. Također će snimiti video materijale i dostaviti školama koje sudjeluju u projektu.

Koordinatori projekta

Fotografije možete pogledati u foto-galeriji.

Koordinatori projekta

Fotografije možete pogledati u foto-galeriji.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 17. 12. 2020.

« Ožujak 2024 »