DAN OTVORENIH VRATA

U srijedu, 9. svibnja 2012. u našoj školi bit će Dan otvorenih vrata. Tijekom Dana otvorenih vrata naši učenici i učitelji pokazat će sve aktivnosti vezane za školski Projekt: „Mi u Europskoj uniji“. Osim različitih postera, plakata i prezentacija odvijat će se i nekoliko radionica, tribina i kvizova.

Učenici mogu sudjelovati u radionicama, tribinama i kvizovima :

1. V. razred – radionica: Svi smo različiti – voditeljica: učiteljica Marijana Andrišek.
  2. VI. razred - Eko kviz - voditeljica : učiteljica Ivana Ćavar

3.   VII. razred – Kviz o EU- voditeljica: učiteljica Ljubica Matijević Devčić.

4.  VIII. razred – tribina: Profesionalno usmjeravanje – voditeljice: učiteljica Marijana Benić i pedagoginja Ančica Eđed.

5.  V.-VIII. razred – radionica: Izrada nakita s motivima narodnih nošnji – voditeljice: knjižničarka Melita Horžicky-Radotić i učiteljica Ivana Kuna.

6.  I. razred – radionica: Count with me–brojalica ne engleskom jeziku - voditeljica      radionice: učiteljica Marija Jukić.

7.  II. razred – radionica: Hrvatski brandovi-izrada reklamnih poruka - voditeljice      radionice: učiteljice Jela Mjertan i Slavica Baraban

8.  III. razred – radionica: Rudinske glave -likovna radionica i Naša kulturna baština

pisani radovi – voditeljice radionice: učiteljice Vesna Šuster i Ivana Svjetličić.

9.   IV. razred – radionica: Naša rodbina i svojta – likovna radionica – voditelj radionice: učitelj  Pile Aščić.

Detaljnije obavijesti o prijavi, mjestu i vremenu održavanja radionica možete pronaći na  oglasnoj ploči u holu škole.

objavio: Boško Obradović   datum: 2. 5. 2012.