Biciklom sigurno u prometu

Dana 2. lipnja u OŠ „Mladost“, Jakšić održano je edukativno predavanje  i natjecanje učenika osmih razreda po preventivnom projektu „Biciklom sigurno u prometu“ koji se održao u četiri komponente: edukativno predavanje, pregled tehničke ispravnosti bicikla, registracija bicikala i provjera spretnosti na biciklističkom poligonu s ciljem da učenici dobiju temeljna znanja o prometnim propisima i sigurnosnim pravilima te da što  bolje svladaju vještinu vožnje biciklom. Učenici  su izvršili određene zadatke biciklom na elementima vježbališta. U organizaciji natjecanja sudjelovali su djelatnici Policijske uprave Požeško-slavonske: pomoćnik načelnika Slavko Čuljak, kontakt policajci: Željko Drašković, Ivan Nikić i Dario Tajzler. Prvo mjesto među učenicima osvojio je Luka Obradović, drugo mjesto  Luka Soldo, a treće mjesto Bernard Skeledžić. Prvo mjesto među učenicama osvojila je Iva Kustura, drugo mjesto Lucija Meštrović, a treće mjesto Valentina Obradović. Ravnatelj Boško Obradović dodijelio je pohvalnice učenicama i učenicima osmih razreda. U organizaciji natjecanja također su sudjelovali nastavnici: Josip Radotić, Marijana Matijević i Sanja Bošković. Posebna zahvala pomoćniku načelnika Slavku Čuljku i kontakt policajcima koji su svojom nazočnošću educirali naše učenike te se veselimo daljnjoj suradnji.

Fotografije možete pogledati u prilogu.

objavio: Boško Obradović   datum: 3. 6. 2015.