Dan škole

Bogatim kulturno-umjetničkim programom i izložbom 15. lipnja 2022. god. svečano je obilježen Dan škole. Programu je prethodila svečana sjednica za djelatnike i nagrađene učenike koju je vodio ravnatelj Škole Boško Obradović, prof. Nakon obraćanja djelatnicima, učenicima i njihovim roditeljima uslijedila je dodjela priznanja i nagrada učiteljicama, učiteljima te učenicima. Zatim je uslijedila priredba na kojoj su se različitim točkama predstavili učenici 1. – 8. razreda te Plesna skupina Marine Mihelčić. Priredba je održana u velikoj školskoj sportskoj dvorani dok su izložbu radova učenika 1. – 8. razreda matične i područnih škola roditelji i učenici mogli pogledati u maloj dvorani. Za organizaciju priredbe bila je zadužena Marijana Benić, za uređenje pozornice Sanja Mišić, a za organizaciju izložbe predmetne nastave Ivana Novak Kamenčak i Ivana Kuna Raguž dok su radovi razredne nastave postavljeni zajedničkim snagama učiteljica i učitelja RN. Priredbu su vodile učenice 6. b razreda, Iva Žiberna i Magdalena Žiberna.

Program možete pogledati pod ::opširnije::, a fotografije u našoj foto galeriji.

Program:

1. Himna – Lana Čevapović i Diva Marija Barišić, 5. razred, mentorica: Katarina Marić

2. Abeceda – pjesma – 1. razred, mentorice: Vesna Šuster i Slavica Filipović

3. U životu je važno imati pet – igrokaz – 5. razred, mentorica: Ivana Novak Kamenčak

4. Plesna točka – Iva Vidović, 5. razred

5. Djevojčica i knjižnica – literarni rad – Rebeka Šipura, 5. razred, mentorica: I. N. Kamenčak

6. Polka – gitara – Mihael Lujić, 6. razred

7. Francuski bez f – literarni rad – Petra Pecko, 5. razred, mentorica: Ivana Novak Kamenčak

8. Proljeće je – tamburica – Lana Čevapović, 5. razred

9. Nadvore – recitacija na slovačkom jeziku – uč. 4. razreda, mentorica: Dora Bošković

10. Jeruzalema ples – uč. Glazbeno-scenske skupine – 4. razred, mentorica: Božena Šojat

11. Banana ples – uč. Glazbeno-scenske skupine – 4. razred, mentorica: Božena Šojat

12. Obla di, obla da – pjesma – uč. Glazbeno-scenske skupine – 4. razred, mentorica: Božena Šojat

13. Dobro jutro – školski zbor, mentorica: Katarina Marić

14. O Valentini za Valentinovo – literarni rad – Paula Panijan – 6. razred, mentorica: Marijana Benić

15. Diabeli sonatina in F major – klavir – Diva Marija Barišić, 5. razred

16. Majčin dan – recitacija – uč. 3. razreda, mentorica: Ivana Šulc

17. Najbolja je mama – recitacija – uč. 3. razreda, mentorica: Đurđa Gjajić

18. Babilonska etida – klavir – Marta Kolesarić, 7. razred

19. Tata od formata – literarni rad – Lana Kraljević, 7. razred, mentorica: I. N. Kamenčak

20. La cumparsita – flauta – Ana Obradović, 6. razred

21. Veseo budi – recitacija – uč. 4. razreda, mentorica: Jela Mjertan

22. Doviđenja školo – recitacija – uč. 4. razreda, mentorica: Jela Mjertan

23. Put na more – recitacija – uč. 3. razreda, mentorica: Đurđa Gjajić

24. Himna zadrugara – školski zbor, mentorica: Katarina Marić

Plesni studio Marine Mihelčić

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 23. 6. 2022.

« Svibanj 2024 »