Dan škole

I ove smo godine tradicionalno proslavili Dan škole. Učenici i njihovi učitelji marljivo su radili tijekom šk. god. i jedan manji segment prikazali na školskoj priredbi. Naglasak je bio na stranim jezicima kojima se naša škola posebno diči. Dakle, naši učenici uz engleski jezik imaju mogućnost učiti  njemači jezik, francuski jezik i slovački jezik.

Prije same priredbe na Svečanoj sjednici ravnatelj je nagradio učenike osmog razreda za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom svih osam godina školovanja. Nagrada je bila knjiga, a učenici koji su zaslužili tu nagradu su: Barbara Bošnjak, Helena Biondić, Antonio Bobek, Luka Žiberna, Marko Obradović i Borna Svjetličić. Ravnatelj je pohvalio i sve učenike koji su predstavljali školu na županijskim i drugim natjecanjima. Na županijskom natjecanju iz informatike Antonio Bobek je osvojio 3. mjesto, a na županijskom natjecanju iz povijesti 2. mjesto. Na Festivalu  matematike u kategoriji sedmaša 3. mjesto osvojila je Anja Kustura, a 2. mjesto Gabrijela Biondić, a u ekipnom natjecanju 3. mjesto osvojili su Jure Obradović, Luka Miloš , Emanuel Marković i Kristijan Jakoubek. Na natjecanju Klokan , Luka Miloš i Nika Žiberna iz 5. razreda; Patrick Čurčić iz 7. razreda, Jan Stojčević i Patricia Bošnjak iz 2. razreda i Ivana Salak iz 3. razreda PŠ Tekić ostvarili su uspjeh među 10 % najboljih na razini države.

Školski novinari

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 23. 5. 2018.

« Ožujak 2024 »