Proljetni sajam u Eko centru Latinovac

U subotu 14. svibnja 2022. godine od 12.15 sati učenici 12 učenika  članova različitih izvannastavnih skupina koje djeluju u okviru UZ "Mladost" iz OŠ "Mladost posjetili su Proljetni sajam u Eko centru Latinovac u pratnji voditeljice UZ "Mladost" Marte Gašparić. Eko centar Latinovac osigurao je pri tome prijevoz autobusom, okrepu i hranu za učenike i djecu iz različitih udruga Požeško-slavonske županije. Dočekali su nas ljubazni volonteri iz svih krajeva svijeta, kao i voditeljica ovog programa, Danijela Beretin. Na samom početku okrijepili su nas sokovima i različitim slanim i slatkim kolačima i pogačicama te ponudili bogat program aktivnosti - od sportskih, kao što je odbojka, razne igre loptom, zaboravljene stare igre, zatim radionice sviranja bubnjeva, obrade drveta, likovne radionice. Učenici  su mogli dati oslikati lice ili ruku omiljenim likovima iz crtića ili nekim drugim motivima, a bile su tu i radionice plesa gdje su se uvježbavale različite plesne rutine. Zainteresirani su mogli sudjelovati i u radionici sadnje batata. U 18.00 sati posjetiteljima je bila ponuđena večera u obliku 4 različita kotlića - svi su bili vegetarijanski, a bilo je tu vege čobanca, graha, variva od povrća. Učenici su krenuli kući autobusom u 19 sati. Učenici koji su sudjelovali su : Antea Han, Sara Grubešić, Lovro Raguž, Tea Hećimović, Rebeka Šipura, Laura Nijemčević, Lana Bošnjak, Nika Jurković, Rafaela Ament, Anamarija Trošelj, Anita Dostal, Zara Jakoubek i Iva Vidović. Pregledom foto galerije ovog događaja dobit ćete najbolji utisak kako su se lijepo učenici ondje proveli.

Učiteljica:

Marta Gašparić

Fotografije se nalaze u foto galeriji.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 16. 5. 2022.

« Ožujak 2024 »